0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 333 raste të reja me Kovid-19, 309 të shëruar dhe 19 viktima

Janë regjistruar 333 raste të reja me Kovid-19 nga gjithsej 2.547 testime, 19 viktima si dhe 309 pacientë të shëruar, informon Ministria e Shëndetësisë, konform të dhënave të ISHP-së për 24 orët e fundit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle