0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 2.019 raste të reja me Kovid-19, 973 të shëruar dhe 19 viktima

Në 24 orët e fundit janë bërë gjithsej 6.119 teste, janë regjistruar 2019 raste të reja me Kovid-19, kanë vdekur 19 persona, ku katër janë paraqitur konform regjistrimit nga “Termini im”, ndërsa janë shëruar 973 pacientë, ka informuar Ministria e Shëndetësisë (MSH) sipas të dhënave të ISHP-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle