0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Gjithsej 185 raste të reja me Kovid-19, 523 pacientë u shëruan dhe 12 vdiqën në 24 orëshin e fundit

- Gjithsej 185 raste të reja me Kovid-19 nga 1876 testime janë regjistruar në 24 orët e fundit, informon Ministria e Shëndetësisë sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik. Janë shëruar 523 pacientë, ndërsa 12 vdiqën  dhe plotësisht tre të tjerë në periudhën  nga data 29 shtator deri më 3 tetor të vitit 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle