0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 163 raste të reja me Kovid-19 dhe 259 pacientë të shëruar

Konform të dhënave të Institutit për Shëndet Publik (ISHP) në 24 orët e fundit janë bërë 2.020 teste, ndërsa janë regjistruar 163 raste të reja me Kovid-19 dhe 259 të shëruar, njofton Ministria e Shëndetësisë (MSH).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle