0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 148 raste të reja me KOVID-19 dhe 45 pacientë të shëruar

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 148 raste të reja me KOVID-19 nga gjithsej 1261 testime, ndërsa 40 janë riinfeksione.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle