0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjithsej 1210 të infektuar me KOVID-19, të vdekur 32 pacientë

Në 24 orët e fundit janë bërë 7084 testime, ndërsa janë regjistruar 1210 raste të reja me Kovid-19, ndërsa kanë vdekur 32 persona të moshës prej 32 deri 79 vjet dhe janë shëruar 451 persona,  informon  Instituti për Shëndet Publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle