0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 101.174 persona me të drejtë vote në zgjedhjet për kryetar komune në Mavrovë Rostushë dhe Qendër Zhupë dhe për këshilltarë në Tetovë

Gjithsej 101.174 votues kanë të drejtë të votojnë në zgjedhjet lokale të nesërme për kryetar komune në Mavrovë dhe Rostushë dhe në Qendër Zhupë dhe për këshilltarë në Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle