0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjithsej 1.908 raste të reja me koronavirus, 22 të vdekur dhe 1.129 pacientë të shëruar

- Sipas të dhënave të Institutit Publik të Shëndetit, gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 5.834 teste, ndërsa janë regjistruar 1.908 raste të reja me Kovid-19, kanë ndërruar jetë 22 persona ndërsa janë shëruar 1.129 pacientë, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle