0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 1.082 raste të reja me Kovid-19 nga 5.982 testime, 27 viktima dhe 492 të shëruar

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 1.082 raste të reja me KOVID-19 nga gjithsej 5.982 testime, janë raportuar 27 viktima dhe 492 pacientë të shëruar, njofton MSH-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle