Evropë SQEvropë.Portal SQ

Gjithnjë e më shumë anëtarë të Partisë Konservatore po kërkojnë zëvendësimin e Boris Xhonson

Kryeministri i Britanisë së Madhe Boris Xhonson është përballur me një tjetër kërkesë për mocion mosbesimi ndaj qeverisë sepse anëtari i partisë së tij konservatore dhe peticion i deputetit Entoni Mangal dorëzoi kërkesë për zëvendësimin e tij.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle