0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Gjigantët evropianë në garë për brazilianin Bremer

Mbrojtësi i Torinos 24-vjeçari brazilian Bremer pritet të jetë një nga lojtarët më të kërkuar në tregun e transfertave këtë verë, pasi Interi, Milani, Çelsea dhe Njukasëlli janë të interesuar për shërbimet e tij ndërsa garës i është bashkuar edhe Bajern Munihu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle