Evropë SQEvropë.Portal SQ

Gjermanisë urgjentisht i duhen gjysmë milionë kujdestarë dhe edukatore për fëmijë

Unioni i komunave gjermane paralajmëroi në mungesë dramatike të personelit të kualifikuar në spitale, si dhe në fushën e kujdesit për të moshuarit, për personat e pafuqishëm dhe për fëmijët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle