Botë SQBotë.Portal SQ

Gjermania u bëri thirrje vendeve-partnere që Tedros të marrë mandat të ri në krye me OBSH-në

Ministri gjerman i Shëndetësisë, Jens Shpan e mbështet mandatin e dytë të shefit të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adanom Gebrejesus dhe u bëri thirrje vendeve të tjera ta mbështesin këtë ish-ministër të Shëndetësisë të Etiopisë para se t’i përfundojë mandati këtë javë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle