Evropë SQEvropë.Portal SQ

Gjermania përgatit masa të reja për të pavaksinuarit

Autoritetet e shteteve aleate gjermane planifikojnë t'i ashpërsojnë masat për të pavaksinuarit me të cilat në mënyrë drastike do të kufizohen kontaktet dhe qasja në dyqane dhe ngjarje kulturore dhe sportive, ndërsa përgatitet edhe vendosja e obligimit të përgjithshën për vaksinim  kundër koronavirusit, publikuan sot mediat gjermane.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle