Evropë SQEvropë.Portal SQ

Gjermania me pako të re të masave për mbrojtje të qytetarëve nga çmimet rritëse të karburanteve

- Qeveria gjermane miratoi masa të reja në luftën kundër krizës energjetike, që përfshijnë përcaktimin e kufirit të lartë të çmimeve të gazit dhe të energjisë elektrike, për çka do të ndahen 200 miliardë euro.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle