0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Gjermania i mbyllë kufijtë për udhëtarët nga Britania e Madhe për shkak të variantit Omikron

Gjermania, sonte  për shkak të variantit Omikron,  i bashkohet Francës dhe do t'i mbyllë kufijtë e saj për shumicën e udhëtare nga Britania e Madhe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle