Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Gjermania i fshiu të gjitha shtetet dhe rajonet nga lista e vendeve me rrezik të lartë

Autoritetet gjermane sollën vendim për fshirjen e të gjitha shteteve nga lista e vendeve me rrezik të lartë kur bëhet fjalë për epideminë e koronavirusit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle