Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Gjermania do t’i lejojë disidentët rusë të qëndrojnë në vend pa azil

Qeveria gjermane planifikon të lejojë rreth 70 disidentë rusë të jetojnë dhe punojnë në Gjermani pa kërkuar azil, informoi sot "Shpigel".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle