0_Web_Aktuale SQE përzgjedhur SQ

Gjermania dhe vaksinat: Mijëra doza hidhen

Një spektakël tragjik po ndodhë para syve tanë. Njerëzit në Gjermani fillimisht duhej të presin me muaj derisa të vijë radha e tyre që të vaksinohen kundër Kovid-19. Ndërsa tani mjekët në qendrat për imunizim presin që të paraqitet një kandidat për injektim derisa mijëra doza shkojnë në deponi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle