Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Gjermania dhe Spanja e shqyrtojnë mundësinë për dërgesë të tankeve “Leopard” për Ukrainën

Ministrja gjermane e Mbrojtjes Kristin Lambreht ka biseduar me kolegen e saj spanjolle Margarita Robles për dërgesën potenciale të tankeve të prodhimit gjerman nga Spanja për Ukrainën.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle