Evropë SQEvropë.Portal SQ

Gjermani: Shërbimi kundër larjes së parave është nën hetim

Prokuroria gjermane sot kumtoi se ka sekuestruar dokumente në ministritë e Financave dhe Drejtësisë, si pjesë e hetimit për pengimin e mundshëm të drejtësisë nga agjencia qeveritare përgjegjëse për parandalimin e larjes së parave.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle