Ballkan SQBallkan.portal SQ

Gjermani i shtoi Bullgarinë dhe Kroacinë në listën vendeve me rrezik të lartë nga virusi korona

Bullgaria dhe Kroacia nga e diela do të bëhen pjesë e grupit të vendeve të BE-së të shpallura me rrezik të lartë me virusin korona, vendosi Qeveria gjermane, lajmëroi DPA, duke iu referuar informacioneve nga Instituti "Robert Koh".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle