Evropë SQEvropë.Portal SQ

Gjermanët u paralajmëruan se po shpenzojnë më shumë energji sesa duhet

Agjencia Gjermane e Rrjetit sot ka paralajmëruar  për shpenzim të tepruar të gazit dhe ka treguar në pasojat e mundshme për rezervat e gazit gjatë dimrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle