0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQPolitikë SQ

Situatat në sistemin elektroenergjetik, temë e takimit Pendarovski-Bislimovski

Stabiliteti në sistemin elektroenergjetik të vendit, sfidat me të cilat përballemi dhe dekreti qeveritar për shpallje të gjendjes së krizës në sektorin energjetik, ishin temat për të cilat sot biseduan  presidenti Stevo Pendarovski dhe njeriu i parë i Komisionit rregullator për energjetikë, Marko Bislimovski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle