0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Gjendjet në Afganistan nën prizmën e Këshillit strategjik të MPJ-së në suaza të projektit Reflektim 2030

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani me anëtarët e Këshillit strategjik të MPJ-së sot do të mbajë diskutim tematik lidhur me ngjarjet në Afganistan, kompleksitetin dhe gjithpërfshirjen e implikimeve të shkaktuara nga kjo krizë, të cilat mund të reflektohen edhe ndaj vendit tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle