Ballkan SQBallkan.portal SQ

Gjendja në veri të Kosovës stabile pas ndërprerjes së bllokadave dhe tërheqjes së forcave speciale

Policia e Kosovës përmes një njoftimi ka thënë se rrugët në drejtim të pikave kufitare Jarinje dhe Bërnjak janë liruar për qarkullim dhe se gjendja i është kthyer normalitetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle