0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjendja me Kovid-19 në Kërçovë po përkeqësohet

Gjendja me Kovid-19 në Kërçovë po vazhdon të përkeqësohet dhe për çdo ditë është në rritje numri i të saposëmurëve dhe rasteve aktive. Kjo do të thotë se numri i përgjithshëm i të sëmurëve nga fillimi i pandemisë është në rritje të vazhdueshme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle