0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Gjendja epidemiologjike me Kovid-19 në rajonin e Dibrës stabile

Gjendja epidemiologjike në komunën e Dibrës dhe Qendër Zhupë mund të vlerësohet si stabile, që e konfirmojnë edhe të dhënat se dy rastet e fundit tek të cilët është konfirmuar virusi I rrezikshëm janë të regjistruara më 19 tetor, deklaroi për MIA-n, Baki Alili, drejtor i spitalit të Dibrës me veprimtari të zgjeruar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle