0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQ

Gjendja epidemiologjike është e qëndrueshme në mes nxënësve në Komunën e Likovës

Gjendja epidemiologjike është e qëndrueshme në mes nxënësve dhe mësuesve në shkollat fillore dhe të mesme në Komunën e Likovës, informuan sot autoritetet. Në Komunë funksionojnë shtatë shkolla fillore dhe një e mesme. Nga Shtabi për kriza treguan se gjendja që nga fillimi i vitit shkollor deri më tani është e qëndrueshme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle