0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjendet trupi i një burri të vdekur në afërsi të Zhirovnicës

Trupi i një burri të vdekur është gjetur në afërsi të rrugës rajonale që çon nga Mavrova drejt Dibrës. Tani për tani nuk është i njohur identiteti dhe shkaku i vdekjes. Sipas informacioneve të para, trupi kur është zbuluar ka qenë në fazë të dekompozimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle