Kronikë SQKronikë.portal SQ

Gjendet personi i zhdukur nga Zelenikova

Nëpunës policorë të NJPB Aerodrom dhe Draçevë pas ndërmarrjes së masave dhe aktiviteteve, në rrugën për Markov Manastir, e kanë gjetur Z.S. (50) nga f. Zelenikovë, për të cilin më herët është denoncur se është larguar nga shtëpia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle