0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMKD-AL SQ

Gjendet një trup i pajetë i një mashkulli në lumin Vardar në fshatin Radiovc, Tetovë

Një burrë i vdekur është gjetur në ujërat e lumit Vardar pasdite në afërsi të fshatit Radiovc, pjesë e komunës së Bërvenicës. Trupi është gjetur rreth orës 14, pas çka është paraqitur në polici dhe ka filluar ekspertiza e institucioneve kompetente.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle