0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjenden monedha të vjetra, arrestohet një person në vendkalimin kufitar Tabanoc

Policia mbrëmë e arrestoi një 53-vjeçar nga Shkupi në vendkalimin kufitar Tabanoc në automjetin e së cilit janë gjetur 23 monedha të vjetra dhe rreth 12 mijë euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle