0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Gjenden dy emigrantë nga Siria, privohet nga liria një banor i Romanovcit

Gjatë shkarkimit të një kamioni dhe gjysmërimorkio me targa të Kumanovës në një fabrikë në Vinicë janë gjetur dy emigrantë, A.J.(23) dhe M.N.(26), të dy nga Siria. Për shkak të kësaj nëpunësit policor nga Stacioni policor Vinicë dje e privuan nga liria XH.S. (51) nga f. Romanovc, i Kumanovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle