0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjatë tre ditëve të kaluara 159 raste të Kovid-19 dhe tre persona të vdekur

Sipas të dhënave nga Instituti për Shëndet Publik gjatë tre ditëve të kaluara prej 6 maj deri më 9 maj janë kryer 2.777 teste dhe janë regjistruar 159 të sapoinfektuar me Kovid-19, 225 pacientë të shëruar, si dhe një person i vdekur dhe në mënyrë shtesë sipas Regjistrit për persona të vdekur me diagnozën Kovid-19 nga “Termini Im” janë regjistruar edhe dy persona të vdekur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle