Evropë SQEvropë.Portal SQ

Gjatë një anije thyerje në Detin Mesdhe jetën e kanë humbur 17 emigrantë

Të paktën 17 emigrantë nga Bangladeshi e kanë humbur jetën pasi anija me të cilën po udhëtonin drejt Evropës u djeg dhe u fundos në Detin Mesdhe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle