0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Gjatë natës dhe nesër erë veriore dhe borë edhe në vendet më të ulëta

- Gjatë natës dhe nesër paradite për shkak të depërtimit të masës së ftohtë ajrore, do të fryjë erë e përforcuar veriore, ndërsa reshjet e shiut do të kalojnë në borë edhe në disa vende më të ulëta.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle