0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjatë kontrolleve policore në 160 lokacione janë sekuestruar 18 copë armë dhe janë arrestuar 10 persona

- Nëpunës të policisë nga Byroja për Siguri Publike pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme, në koordinim me Inspektoratin Shtetëror të Tregut, sot zbatuan aksion kontrollues, me çka janë marrë 18 copë armë dhe 111 copë municion.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle