0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Gjatë fundjavës shi, bubullima dhe erë

Moti gjatë fundjavës do të jetë jostabil, me shi të përkohshëm, bubullima dhe erë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle