0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Gjatë ditës mot me vranësira, në orët e mbrëmjes reshje të shiut dhe të dëborës

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në pjesët perëndimore me reshje të shiut dhe të borës, ndërsa në pjesët  më të larta vetëm me reshje të borës. Kah fundi i ditës dhe gjatë natës reshjet do të zgjerohen gjithkund. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -6 deri në 1 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 4 deri në 11 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle