Kronikë SQKronikë.portal SQ

Gjatë bastisjes në një shtëpi në Kozle janë gjetur armë dhe drogë

Gjatë bastisjes së një shtëpie në Kozle janë gjetur 19 paketime me gjithsej 21,6 gramë amfetaminë, disa peshoja digjitale me mbetje të drogës, si dhe armë zjarri - pistoletë "Cërvena zastava" të kalibrit 7,65 mm dhe dy plumba, informojnë nga Prokuroria themelore publike Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle