0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar 36 të vdekur nga Kovid-19, të infektuar edhe 1.037 persona

– Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar numër rekord i të vdekurve që nga fillimi i valës së re, madje 36. Mosha e të vdekurve është prej 24 deri 85 vjet. Nga 6.654 testet e bëra, janë regjistruar 1.037 raste të reja me Kovid-19 dhe janë shëruar 534 pacientë, informoi Ministria e Shëndetësisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle