Korrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Gjatë 24 orëve një viktimë nga Kovid-19 në spitalin e Tetovës, 14 persona të hospitalizuar

Në 24 orët e fundit në spitalin e Tetovës, një pacientë i vdekur është regjistruar në mesin e personave të hospitalizuar të infektuar me Kovid-19. Dhe janë pranuar 14 persona për mjekim spitalor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle