0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Gjashtë zjarre në 24 orët e fundit në Kumanovë

Një brez mbrojtës, pyje akacieje dhe bar i thatë, është djegur edhe kulmi i një objekti banimi, gjithsej gjashtë zjarre gjatë 24 orëve të kaluara në zonën e Kumanovës, njoftoi sot Qendra rajonale për menaxhim me kriza.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle