0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Gjashtë zjarre në 24 orët e fundit në Kumanovë dhe Nagoriçanit të Vjetër

Gjashtë zjarre kanë ndodhur në 24 orët e fundit në rajonin e Kumanovës dhe Nagoriçanit të Vjetër, informuan sot Qendra rajonale për menaxhim me kriza Kumanovë. Zjarrfikësit kanë intervenuar në një shtëpi të djegur, një objekt ndihmës, por edhe në pyll të djegur me pisha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle