Ballkan SQBallkan.portal SQ

Gjashtë të vdekur nga zjarri në një objekt banesor në Bërçko, shpëtohen katër fëmijë

Gjashtë persona e kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar në zjarrin në një objekt banesor në Bërçko. Të lënduarit jnë dërguar në spitalin e Bërçkos ku u është ofruar ndihmë mjekësore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle