Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Gjashtë të vdekur, 37 të lënduar gjatë ndeshjes së njël autobusi dhe kamioni në Turqi

Së paku gjashtë persona e humbën jetën, ndërsa 37 janë lënduar gjatë ndeshjes së një autobusi dhe kamioni në qarkun Soma, në provincën turke Manisa, transmeton agjencia Anadollu.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle