0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Gjashtë gra në FIFA listën e gjyqtareve për Kampionatin botëror në Katar

Tridhjetë e gjashtë gjyqtarë kryesorë, 69 ndihmës dhe 24 VAR-gjyqtarë janë në listën e gjyqtarëve, të cilën e ka publikuar Organizata botërore e futbolit – FIFA për Botërorin e ardhshëm në Katar, mes tyre edhe gjashtë gjyqtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle