0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gir: Shpresa të larta për fillim të negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë gjatë kryesimit francez

Kemi shpresa të larta se më në fund do të fillojnë negociatat e Bashkimit Evropian me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut dhe kjo gjatë kryesimit francez me BE-në, deklaroi sot euroambasadori në vend, Dejvid Gir në konferencën “Votat bullgare për Evropën”, që mbahet në pres klubin kombëtar të BTA-së në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle