0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Gir: Mendimet tona janë me familjet dhe miqtë e viktimave në aksidentin tragjik

Euroambasadori në vend Dejvid Gir shprehu ngushëllime për viktimat në aksidentin tragjik që herët në mëngjes ndodhi në Bullgari dhe në të cilin humbën jetën të paktën 45 persona.

Shkup, 23 nëntor 2021 (MIA) – Euroambasadori në vend Dejvid Gir shprehu ngushëllime për viktimat në aksidentin tragjik që herët në mëngjes ndodhi në Bullgari dhe në të cilin humbën jetën të paktën 45 persona.

“Mendimet tona në këtë kohë janë me familjet dhe miqtë e atyre të cilët vdiqën në aksidentin tragjik të autobusit në Bullgari herët në mëngjes. Dëshirojmë shërim të shpejtë dhe të plotë për të lënduarit”, shënoi euroambasadori Gir në Tuiter. sa/

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle